TR |       EN |     
   
 
 
 
Haber
Dosya İndir
İletişim
SSS
Telsiz Nasıl Kullanılır
Temel İlkeler
Hizmetler
Kurumsal
Tüketici Yasası

HABERTeknoben marka yüksek kalitede el ve üst arama dedektörleri

Fırsatı kaçırmayın Teknoben alın Teknoben markası kendi markasını yaygınlaştırmak için kaliteli el ve üst arama dedektörlerini en uygun fiyata en iyi kaliteyi sunmaktadır firmamız telsiz ve dedektör distribütörüdür. ..»
Teknoben Firması Senao Telsiz Telefon Servisidir

Senao telsiz telefonların tamiri ve yedek parçaları ayrıca tamir yapılmadan önce siz değerli muşterilerilerimize arıza tamir servis formu gönderilerek hem müşterilerin bilgilendirilmesi hem yapılacak tamirin onayının alınması hemde her cihazın seri noları alınarak ..»
Telsizler

Telsizler teknoben firmasinda sizin ve ihtiyaçlarınıza en uygun telsiz modelleri en uygun fiyata teknoben firmasında bulabilirsiniz ..»
Türk & Kore Telsizleri

Teknoben firması Türkiyede Kore telsizleri distribütörü olarak Kore teknolojisini, Kore sağlamlığını ,Kore kalitesini ve Servis hizmetini ülkemize taşımıştır.En ağır şartlarda en sağlam şekilde ve en uzak mesafelerde kullanabilceginiz Tti serisi telsizlerle hizmeti..»
Telsiz Haberleri

Teknoben telsiz en çok çeken en sağlam en güçlü telsizdir. diğer tüm telsizlerden en az % 30 dan fazla konuşma mesafesi ile daha uzakları daha net görüşün sağlamlığı ve nem toz geçirmezlik standartları mil-std-c-d-e&f ve ip 55 standartı darbeye dayanıklı gövde ç..»
Kore telsizleri Tti ve Bfdx distribütörü

Kore telsizleri Tti ve Bfdx telsizleri distribütörü olarak Türkiye dişında ırak suriye azerbaycan kıprıs libya ürdün mısır ve çesitli orta asya ve orta doğu ülkelerine başarılı satışlar yaparak ülkeye döviz getirmekte ve milli marka olan teknoben markasını da yayg..»
Senao Telsiz Telefon Servisi

Senao Telsiz Telefon Servisi Olarak Senao 258 pls , senao 358 pls ayrıca senao 356 telsiz telefonlar bina içi haberleşmede 12 kata kadar net ve kesınsıztısız konuşma imkanı verebiliyor. sorularınınız için mail atınız info@teknoben.com www.teknoben.com ..»
MADE İN KORE TELSİZ

 MADE İN KORE TELSİZ ,  Bataryasından Şarj Cihazına ,Anteninden Kulaklığına Kadar Tamamen Kore De Üretilmiş , Kore Malı Ağır Görev Telsizleri En Çok Çeken En Sağlam 2200 Mah Lion Bataryalı TTİ TX 1000U Kore Kaplanları En Uygun Fiya..»
 
 
 
  USD : 5,7199      EURO : 6,3473  
E-Bülten Üyeliği     
 
 
ÜRÜNLER KURUMSAL BAĞLANTILAR ÜYE İŞLEMLERİ
BİZE ULAŞIN
Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No: 188 Süleyman Açıkgöz Apt. Kat:2 Daire 4 Posta Kodu: 34862 Atalar /Kartal /İstanbul Türkiye   
Telefon : + 90 216 383 57 01
                0 553 768 12 53
    Faks : + 90 216 441 49 73
E-posta : info@teknoben.com
 
            
Lisanssız El Telsizleri
Üst Arama Dedektörleri
Ofis Telefonları
Senao Telefon Aksesuarları
Senao Telefon
Telsiz Şarj Cihazları
Telsiz Kulaklıkları
Telsiz Bataryaları
Amatör El Telsizleri
Kurumsal
Hizmetler
Temel İlkeler
Telsiz Nasıl Kullanılır
Tüketici Yasası
Banka Hesap Numaraları Üye Giriş
Haber Üye Ol
SSS Şifremi Unuttum
Dosya İndir Bayilik Başvurusu
İletişim  
 
 
   
   
   
   
     Teknoben Teknoloji Ürünleri Ltd.Şti | © 2019